… horror w szkole. Czy walka o stołek przewodniczącego samorządu uczniowskiego ma coś wspólnego z walką o stołek prezydencki? Czy jest to temat na tyle nośny, by stworzyć o nim serial? Czy można liczyć na gwiazdorską obsadę? Najwidoczniej na wszystkie pytania możemy udzielić jednej odpowiedzi – tak!

Wybory Paytona Hobarta,

to polski tytuł najnowszej perełki serialowej 'The politician’, o której dużo się w ostatnim czasie mówi. A to za sprawą gwiazd, które będzie można zobaczyć na ekranie, ale również samych twórców.

Twórcami tego zamieszania są Brad Falchuk, Ian Brennan oraz Rayan Murphy. Brennan oraz Murphy to doskonale wszytskim znany duet odpowiadający za cieszący się ogromnym sukcesem serial muzyczny „Glee” o szkolnej młodzieży z marzeniami. Warto wspomnieć, że Murphy nie utonął całkowicie w słodkim świecie umuzykalnionych nastolatków, ponieważ to za jego sprawą nie tylko Amerykanie drżą przed ekranami oglądając’American Horror Story’. Co wyjdzie z takiej mieszanki?

Gdy spojrzymy na obsadę mamy świetnie znane Gwyneth Paltrow, czy Jessica Lange, a obok nich w roli głównej Ben Platt – mający już na swoim koncie nagrody Tony, Grammy i Emmy.

Żeby poznać efekty pozostaje poczekać nam do 27 września. Wtedy zaplanowano oficjalną premierę na Netflixie.