Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie już w grudniu będzie można zobaczyć na dużym ekranie!

Nie od dziś znane są ze spektakularnych produkcji, a każda z nich ma na swoim koncie przynajmniej jedną rolę, która widzom zapadła na długo w pamięć. Tym razem wspólnie opowiedzą historię o skandalu seksualnym w FoxNews, który świat obiegł kilka lat temu.

Roger Ailes, dyrektor stacji, niegdyś doradca amerykańskich prezydentów (m.in. Donalda Trumpa) w 2016 roku (na rok przed śmiercią) zrezygnował z funkcji w atmosferze skandalu. Wszystko za sprawą Gretchen Carlson, która zażądała 20 milionów odszkodowania. Nie była pierwszą ofiarą, ani jedyną. Lista ofiar z dnia na dzień się wydłużała. Pierwszą była Megyn Kelly, która nie tylko oskarżyła Ailesa o molestowanie, ale wydała również książkę „Settle for More”.

Megyn Kelly zagra Charlize Theron, natomiast Gretchen Carlson – Nicole Kidman. Margot Robbie wcieli się Kaylę Pospisil, fikcyjną producentkę w Fox News.

Historia wieloletniego szefa stacji FoxNews oraz doradcy najbardziej wpływowych polityków Partii Republikańskiej w USA, nie po raz pierwszy zainteresowała media. Na początku lata miała miejsce premiera miniserialu HBO „Na cały głos”, gdzie w rolę medialnego tyrana wcielił się Russell Crowe, natomiast Gretchen Carlson zagrała Naomi Watts.

SIĘGNIJ PO WIĘCEJ!